696 977 400 agnieszka.janas@wp.pl

Zainwestuj w zdrowie

ZDROWIE NAJLEPSZA INWESTYCJA

DLACZEGO ZAINWESTOWAŁAM W HEALY???
Ktoś pomysłu, że znów coś wymyślam.
Ktoś pomyśli, że znów coś promuje.
Prawda jest taka, że sprawdziłam, zainwestowałam kasę i teraz jako terapeuta dzielę się z Wami moim odkryciem.

Moje pierwsze spotkanie z Healy

Najpierw spotkałam się ze znajomym, który opowiadał mi o produkcie dał na ok godzinę do użytku, ale wtedy jakiś nic nie poczułam. Oczywiście poczytałam, ale z racji, że jestem od dłuższego czasu sceptycznie nastawiona do nowych rzeczy doszłam do wniosku.,, Jeśli będę mogła przetestować to jestem w stanie więcej podziałać w tej kwestii”.
Przypadek {a może i nie ma przypadków chciał}, że kolega biegowy miał już Healy i los chciał, że użyczył mi Healy na tydzień. To był czas nasilony dolegliwości bólowych i związanego z tym stresu, więc był punkt odniesienia


Muszę powiedzieć, że dopiero drugiego dnia coś drgnęło. Jakby mniej bolało, a ja stałam się spokojniejsza. Po czwartej dobie zaobserwowalam, że lat o wstaje o 6 rano i to gotowa do działania. No, a co mnie zaskoczyło, że jak przyszło do oddania sprzętu jakoś ciężko było mi się z nim rozstać. No raczej nie przywiązuje się do rzeczy…
Te aspekty były kluczowe i decydujące. Po prostu pożyczyłam kasę i tak rozpoczęłam przygodę z Healy.
Czym jest Healy?
To urządzenie medyczne klasy AII do leczenia przewlekłego bólu, fibromialgii, boli kostno – stawowych, migreny oraz depresji.
Twórcami są Marcus Schmieke i Nuno Nina
Pierwszy to fizyk kwantowy drugi to terapeuta, właściciel kilku klinik w Portugalii, twórca 144000 złotych częstotliwości. Działanie lecznicze opiera się o wpływ mikroprądów na komórki człowieka.
Zdrowie zależy od komórki, napięcia jej błony komórkowej oraz,, komunikacji miedzykomorkowej”. Językiem komunikacji są częstotliwości elektryczne.
Przyjmuje się, że zdrowa komórka ma napięcie – 70mv
Reszta na poniższym wykresie. Tak to tłumaczy dwóch naukowców : Becker i Norderstorm.

ZDROWIE ZALEŻY OD NAPIĘCIA BŁONY KOMÓRKOWEJ


Dla mnie to jak najbardziej jest zrozumiałe i ma sens.
Z terapii mikroprądami korzysta w USA dr Mc Mackin, która mocno działa wśród sportowców i wykorzystuje terapię FMS w leczeniu boli mięśniowo powięziowych.
Dla kogo jest Healy??
Dla wszystkich którzy stawiają na profilaktykę. Druga grupa to osoby z przewlekłym bólem lub zaburzeniami snu i nastroju {spadek energii}
Jest więcej zastosowań Healy. Natomiast Ja mogę na ten moment potwierdził działanie tego urządzenia w tym obszarze. Pewnie zdecyduje się w końcu dalej doświadczać i spróbować Resonansu lub Odżywiania Cyfrowego, ale póki co ma pakiet Healy Gold, który już wnosi wiele pozytywnego w moim życiu.
Jeśli jesteś zainteresowany kupnem:
Tu linki
https://www.healy.shop/de/partner/?partnername=AGARUN
https://www.healyworld.net/pl/partner/AGARUN
Jako terapeuta Healy pomogę Ci w wyborze pakiety Healy, przeprowadzę rejestracje i zakup, dam instrukcje użytkowania oraz konsultacje w trakcie używania Healy

Jeśli tak jak Ja chcesz pomagać i Sobie zostań Partnerem Healy
Po prostu napisz do mnie
Agnieszka.janas@wp.pl
Do miłego
Przyłóż, poczuj, podziel się ✌️✌️✌️✌️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.