696 977 400 agnieszka.janas@wp.pl

O mnie

Nazywam się Janasiak Agnieszka. Urodziłam się 15 kwietnia 1981r w Poznaniu. Z wykształcenia jestem mgr Fizjoterapii. Dodatkowo ukończyłam kilka kursów i szkoleń zawodowych, w tym masaż klasyczny z elementami niekonwencjonalnych metod leczenia, kurs instruktora rekreacji ruchowej (fitness), trenera personalnego itd.Prowadzę zajęcia z jogi i prozdrowotnych form aktywności fizycznej.

Z bieganiem jestem związana od siódmej klasy podstawowej. Przez dwa lata reprezentowałam Olimpię Poznań. Potem czas liceum i studiów poświęciłam na naukę i pracę. Niemniej ruch towarzyszył mi zawsze. Biegałam do pracy, z pracy (nieważne czy to była trzecia w nocy czy dwudziesta trzecia wieczorem) – stąd często słyszałam ,, Forest Gump’’. Zaczęłam startować w zawodach i wygrywać, Kolejne puchary i sukcesy przychodziły mi od tak.

Każdy bieg był ukojeniem dla duszy i tak jest do dziś, a nawet kocham to z każdym dniem bardziej.

Do dnia dzisiejszego mam na koncie wiele zwycięstw w biegach ulicznych na terenie Polski i poza granicą. Najważniejsze dla mnie to m.in. Wicemistrzostwo Polski w maratonie w Dębnie w 2009( 2:38:15), II miejsce w Poznań Marathon – 2009 z rek. Życ. 2:37:33, III miejsce w Galaxy International Marathon Macau it

W roku 2016 wygrałam Wings for Life – biegłam dla tych, którzy biec(jeszcze) nie mogą.

Pasmo kontuzji, wzloty, upadki czynią mnie doświadczonym trenerem, terapeutą ruchu i motywatorem, by podążać za marzeniami!!!

To coś więcej niż pasja i Never never give up!!!!!!

Będę walczyć , bo tak chcę !!!! Kiedyś przecież uda się!!!!