696 977 400 agnieszka.janas@wp.pl

Brooks Hyperion Elite 3 – uniwersalny karbon

Brooks Hyperion Elite 3 z Plusport Poznań

,,Uniwersalne buty z płytką karbonową” – tak jednym zdaniem mogę określić model Brooks Hyperion Elite 3.To dla osób,które chcą pobiegać w ,,karbonie ” nie tylko na zawodach.

Pierwsze wrażenia?

Stabilnie i dynamicznie.Osobiście mam ten model w kolorze szaro-zielonym,więc nie jest to szczyt marzeń,ale w moim przypadku to but do biegania,a nie do oglądania.Za to dzianinową cholewka QuickKnit zapewnia bardzo dobrą oddychalność i komfort uzytkowania.Na pewno na plus jest dobra przyczepność buta oraz miejsce na palce, dzięki temu możemy biegać w różnych warunkach i bez obaw o odciski na stopach.Buty używałam na wybieganiach, przebieżkach i zabawach biegowych.

Śmiało mogę powiedzieć,że wszędzie dawały radę .Tak samo z nawierzchnią – asfalt czy ścieżki szutrowe mu nie straszne.Pełnowymiarowa płytka z włókna węglowego w połączeniu z kołyskowatym kształtem podeszwy pozwalają poczuć ,, szybkość ” buta.

Drop 8 km pozwala utrzymać technikę biegu bez przeciążania Achillesów.

Reasumując: Jeśli szukasz buta, który będzie bardziej uniwersalny niż najbardziej popularne buty z karbonem to jest extra wybór.Zaznaczę jedno, że każdy z Nas jest inny, więc przymierz buta i jeśli nie będziesz mieć żadnych zastrzeżeń ten but jest dla Ciebie 🙂

Do nabycia w Plusport Poznan ul Świt 34/36

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.