696 977 400 agnieszka.janas@wp.pl

Droga do SUKCESU

droga_agarun_agnieszka_janasiak

 

W poszukiwaniu SUKCESU……

 

     

               Moje ostatnie trzy miesiące to, oprócz treningów i startów, walka o przywrócenie funkcji mojej lewej nóżki.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOstateczna diagnoza to przewlekłe naderwanie ściegien mięśnia dwugłowego przy guzie kulszowym. Do tego jakaś nistabilność w odcinku lędźwiowo-krzyżowym. W takim stanie pobiegłam Półmaraton Lwa w Tarnowie Podgórnym (4 miejsce), dyszkę  Piaskach (3 miejsce) i wygrana w ,,Wolsztyńskiej 10’’. Niby powinnam być szczęśliwa, lecz lewa noga nie pozwala mi szybko biegać, mimo bardzo dobrej dyspozycji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdecydowałam się na podanie PRP-osocza bogato płytkowego w miejsce uszkodzenia. Na razie nie widzę efektów, ale minęło 5 dni od zabiegu, więc jeszcze jakieś 9 dni ,,cierpliwości’’.

Póki co szukam środków, które pozwolą mi na szybszy powrót do zdrowia i uzyskiwanie lepszych wyników.

Obecnie testuję plastry LifeWave. Dzięki uprzejmości Nanoteam.pl sprawdziłam działanie Energy Enhancer, Ice Wave, Carnosin.

big_Carnosine-300x230

Jeszcze nie wiem, czy to podświadomość czy skuteczność nanotechnologii, ale zaobserwowałam brak powysiłkowych bólów mięśniowych, czyli spadek zakwaszenia oraz lepszą regenerację.

Zobaczymy, co będzie jak wrócę do pełnej sprawności fizycznej.

Drugą nowinką technologiczną, jaką testuję jest Platforma Schumanna. Poniżej krótki opis:

Ćwiczenia na Platformie Schumann 3D Platte działaja dobroczynnie  zarówno na ciało jak i na umysł dzięki zastosowaniu unikatowej kombinacji :sinusoidalnych, prawoskrętnych, trójwymiarowych i harmonijnych drgań

  • częstotliwości rezonansowej Schumanna wynoszącej 7,83 Hz

Ćwiczenia na Platformie Schumann 3D Platte przywracają naszemu ciału naturalny rytm, dotyczy to mikrowibracji układu mięśniowego , pobudzenia układu krążenia, układu limfatycznego oraz tkanki łącznej. Następuje dokrwienie układu nerwowego. Zostają odblokowane kanały energetyczne i ciało odzyskuje sprawność.

Na pewno warto skorzystać. Znika nadmierne napięcie mięśniowe, czujemy się swobodniej i  bardziej zrelaksowani.

To na razie tyle…..Czekam na więcej……

1800478_1450810421846745_4985734651651553323_n

Aby dobrze przygotować się do startów w zawodach sportowych potrzeba nie tylko treningu. Odpowiedni sprzęt, dieta, suplementacja, obozy wysokogórskie, odnowa biologiczna- wymaga to sporych nakładów finansowych. Wierzę, że mimo przeszkód uda mi się spełnić moje biegowe marzenia.

Jedno już mam od dawna……Więc………DO DZIEŁA!!!!!

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.