696 977 400 agnieszka.janas@wp.pl

Zdrowym Krokiem i Agarun Kids

ZDROWYM KROKIEM

Zapraszam na cykl zajęć w plenerze. Park Aktywności Fizycznej ul. Druskiennicka przy Spar i Rossmann. Pierwsza godzina to trening funkcjonalno-biegowy. Niezależnie czy dopiero zaczynasz czy jesteś wytrawnym biegaczem te zajęcia są dla Ciebie. Robisz wszystko na miarę swoich możliwości .
Druga godzina to Joga Medyczna – autorska odmiana Jogi oparta o wiedzę fizjoterapeutyczną i osobiste doświadczenia. ,,Stabilność nad mobilność to moja dewiza. Zajęcia dla wszystkich (też dla osób niebiegających) dla młodszych i starszych. Wiek nie ma znaczenia.
Możesz wziąć udział w całym bloku zajęć lub wybrać te odpowiednie. Koszt to opłata skarbonkowa. Wrzucasz do mojej skarbonki marzeń tyle ile uznasz za stosowne. Moje marzenie: Powrócić na szczyt w zdrowiu !!!!
Zajęcia odbywają się przy minimum dwóch osobach. Tu link do wydarzenia na Fb , gdzie będę prezentować aktualności.
Zajęcia odbywają się od 6.04.2021 każdy wtorek i czwartek godz 18-20
18:00 Trening funkcjonalno-biegowy
19:00 Joga medyczna

AGARUN KIDS

Zajęcia dla dzieci w każdym wieku. Chodzi o dobrą zabawę , gdzie bieg jest naturalną formą ruchu. To zajęcia ogólnorozwojowe, gdzie liczy się zaszczepienie w młodym pokoleniu aktywności fizycznej.

Każda środa start godz 18:00 Park Aktywności Fizycznej ul. Druskiennicka/Strzeszyńska  .                             Zapisy przez formularz kontaktowy. Aktualności będą umieszczane na Fb . Tu link do wydarzenia

https://fb.me/e/3yLiDzmCp

W miarę rozwoju zajęć możliwy podział na grupy wiekowe.

Run KIDS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.