chyza_10_agarun

DLA TAKIEJ RADOŚCI WARTO ŻYĆ!!!!!!

To był piękny ,,come back''. 30 sierpnia 2014- mój bieg, mój powrót po sześciu miesiącach pauzy, moja wygrana (po raz trzeci z rzędu w Nowym Tomyślu). Mimo, że mało trenowałam, że

0 Comments
muscle_clinic_agnieszka_janasiak_agarun

MOJA NOWA ,,MISJA”………

Niezależnie, czy dopiero zaczynasz, czy jesteś zawodowym biegaczem, by utrzymać ciało w dobrej kondycji musisz zadbać o prawidłowe jego odżywienie. Wysiłek fizyczny wymaga dostarczenia odpowiednich ilości -mikro i makroelementów, witamin,

0 Comments