3starty_agarun_agnieszka_janasiak

Trzy starty… Trzy kolejne doświadczenia

Za mną trzy starty. Teraz jadę ,,po zdrowie’’ do Szklarskiej…….. 9 listopada stanęłam na starcie Międzynarodowego Półmaratonu w Kościanie. Dzięki uprzejmości jednego z moich zawodników nie martwiłam się o transport i

0 Comments
agarun_agnieszka_janasiak_zawodnik_trener

JAKO ZAWODNIK I PANI TRENER I WSZYSTKO ,,NA MEDAL”

Kolejny raz los chciał mi chyba powiedzieć- ,,Przecież nadal jesteś MISTRZYNIĄ''- choćby dla samej siebie. Tak każdy z nas jest ZWYCIĘZCĄ!!!!!! Tym razem na początku chcę podziękować sobie i …..Robertowi

0 Comments
samsung_polmaraton_agarun

BIEG PO SZCZĘŚCIE…… PÓŁMARATON SAMSUNG W SZAMOTUŁACH

Do końca nie wiedziałam czy pobiegnę. Zamknięte zapisy, próby odkupienia pakietu, niejasności…..aż w końcu znalazłam swoje nazwisko na liście startowej. Co z tego, jak od tygodnia trzymało mnie wirusowe zapalenie

0 Comments
chyza_10_agarun

DLA TAKIEJ RADOŚCI WARTO ŻYĆ!!!!!!

To był piękny ,,come back''. 30 sierpnia 2014- mój bieg, mój powrót po sześciu miesiącach pauzy, moja wygrana (po raz trzeci z rzędu w Nowym Tomyślu). Mimo, że mało trenowałam, że

0 Comments